Sator je produktová řada elektronických a softwarových komponent pro řídicí systémy. Produkty se zaměřují zejména na řídicí systémy v oblasti inteligentních budov. Konkrétně na aplikace jako jsou:

  • Spínání a regulace osvětlení
  • Regulace topných, ventilačních a klimatizačních systémů
  • Ovládání vrat, oken, dveří a žaluzií
  • Integrace přístupových a zabezpečovacích systémů
  • Ovládání audio-video techniky a médií

Produkty vznikají v úzké spolupráci s instalačními týmy, které je instalují a testují, jak v malých, tak v rozsáhlých aplikacích. Je kladen důraz zejména na spolehlivost a také efektivitu práce při instalaci a provozu zařízení.

Aktuálně nabízíme produktovou řadu Sator S. Tato produktová řada byla vytvořena pro snadnou integraci se systémem Crestron, avšak poskytujeme podporu i pro další systémy. Rozhraní je snadné a lze je snadno implementovat do dalších řešení. Poskytujeme i otevřené ANSI C knihovny, které integraci do dalších systémů aplikací usnadní. Moduly nevyžadují žádnou další konfiguraci a je možné s nimi ihned pracovat. Hlavní výhodou a důvodem proč používat produktovou řadu Sator S je její příznivá cena spojená s kvalitním a spolehlivým hardware i firmware.

V případě zájmu o jakékoliv další informace o produktech a možnostech distribuce se prosím neváhejte obracet na obchodní kontakt. Na tento kontakt se také můžete obracet s jakýmikoliv zkušenostmi a požadavky na inovace.