Školení

  • Zdarma Vás vyškolíme na základy používání produktů Sator.
  • Zrealizujeme pro Vás školení dle Vašich potřeb v následujících oblastech:
    • Projektování a návrh řídicího systému.
    • Implementace řídicího systému.
    • Integrace řídicího systému se systémy HVAC (MAR), EZS, EPS, vstupními systémy, komunikačními systémy, závlahovými systémy a podobně. 

Školení objednávejte na kontaktu Obchod. Ceny školení naleznete v ceníku služeb.

Helpdesk

V případě problémů a dotazů na instalaci a používání našich zařízení můžete využít náš helpdesk. Pracovník helpdesku s Vámi vyřeší Váš dotaz, problém či požadavek nebo jej předá na kompetentní osobu. Naši technici Vám ze svých zkušeností poradí, jak vyřešit i nestandardní situace při instalaci a provozování systému. Případně Vám nabídneme některou z našich služeb, která řeší Váš problém nebo požadavek.    

Servis a výměna produktů Sator

V případě poruchy produktu Sator v záruční i pozáruční době Vám předem zašleme náhradní produkt, kterým můžete nahradit produkt poškozený. Do jednoho měsíce nám zašlete produkt poškozený. V případě pozáruční doby Vás předem informujeme o předpokládané ceně opravy produktu. Opravený produkt Vám zašleme zpět nebo Vám s Vaším souhlasem ponecháme produkt náhradní. V případě záruční i po záruční doby postupujte podle informací k postupu reklamace.

Servisní zásahy v místě instalace

Pro pomoc s instalací nebo vyřešení problémů v místě instalace pro Vás naplánujeme servisní zásah nebo v případě urgentních problémů zajistíme rychlý zásah. Zásahy objednávejte prostřednictvím helpdesku. Ceny zásahů naleznete v ceníku služeb.

Doplňkový software a konfigurace

K produktům Sator poskytujeme základní software a konfigurace pro řídicí systém. Tyto doplňky Vám usnadní oživení, nastavení, otestování a správu systému. Doplňky naleznete zde (odkaz).