Veškeré ceny v tomto ceníku jsou orientační a jsou udávány bez DPH. Cena bude kalkulována na základě konkrétní objednávky. Pro objednání služeb použijte kontakt Obchod.

ŠkoleníNázevDélkaCena za osobu
Základy používání produktů 4 hodiny Zdarma
Projektování a návrh řídicího systému 2 dny 8 000 CZK
Implementace řídicího systému 3 dny 12 000 CZK
Integrace řídicího systému1) 1 den 5 000 CZK
Servisní zásah (neplánovaný)2)PoložkaCena
Fixní poplatek 5 000 CZK
Doprava4) 8 CZK/km
Práce 490 CZK/(člověk x h)
Servisní zásah (plánovaný)3) Doprava4) 8 CZK/km
Práce 490 CZK/(člověk x h)

1) Integrace řídicího systému je sada školení na integraci s různými systémy (HVAC (MAR), EZS, EPS, vstupními systémy, komunikačními systémy, závlahovými systémy a podobně). Informace o délce školení se vztahuje na jedno školení. Školení více integrací je možné sloučit. Kalkulaci Vám rádi sestavíme.
2) Neplánovaný servisní zásah je určen pro urgentní případy a spočívá v započetí prací na místě do 24 hodin.
3) Plánovaný servisní zásah je naplánován dle volných kapacit. Plánovaný zásah je možné realizovat cca v průběhu 1-4 týdnů. Záleží na rozsahu zásahu.
4) Částka za dopravu je účtována v rozsahu celkové vzdálenosti do místa zásahu a zpět.

Veškerá dokumentace je připojena na jednotlivých produktových stránkách a v sekci Ke stažení. K detailní dokumentaci získáte přístup po zařazení do dealerské katagorie. Prosím kontaktujte nás na kontaktu Obchod.

Školení

  • Zdarma Vás vyškolíme na základy používání produktů Sator.
  • Zrealizujeme pro Vás školení dle Vašich potřeb v následujících oblastech:
    • Projektování a návrh řídicího systému.
    • Implementace řídicího systému.
    • Integrace řídicího systému se systémy HVAC (MAR), EZS, EPS, vstupními systémy, komunikačními systémy, závlahovými systémy a podobně. 

Školení objednávejte na kontaktu Obchod. Ceny školení naleznete v ceníku služeb.

Helpdesk

V případě problémů a dotazů na instalaci a používání našich zařízení můžete využít náš helpdesk. Pracovník helpdesku s Vámi vyřeší Váš dotaz, problém či požadavek nebo jej předá na kompetentní osobu. Naši technici Vám ze svých zkušeností poradí, jak vyřešit i nestandardní situace při instalaci a provozování systému. Případně Vám nabídneme některou z našich služeb, která řeší Váš problém nebo požadavek.    

Servis a výměna produktů Sator

V případě poruchy produktu Sator v záruční i pozáruční době Vám předem zašleme náhradní produkt, kterým můžete nahradit produkt poškozený. Do jednoho měsíce nám zašlete produkt poškozený. V případě pozáruční doby Vás předem informujeme o předpokládané ceně opravy produktu. Opravený produkt Vám zašleme zpět nebo Vám s Vaším souhlasem ponecháme produkt náhradní. V případě záruční i po záruční doby postupujte podle informací k postupu reklamace.

Servisní zásahy v místě instalace

Pro pomoc s instalací nebo vyřešení problémů v místě instalace pro Vás naplánujeme servisní zásah nebo v případě urgentních problémů zajistíme rychlý zásah. Zásahy objednávejte prostřednictvím helpdesku. Ceny zásahů naleznete v ceníku služeb.

Doplňkový software a konfigurace

K produktům Sator poskytujeme základní software a konfigurace pro řídicí systém. Tyto doplňky Vám usnadní oživení, nastavení, otestování a správu systému. Doplňky naleznete zde (odkaz).